Makijaż permanentny ombre – opis techniki

Makijaż permanentny ombre - opis techniki

Makijaż permanentny ombre to jedna z najpopularniejszych metod wykonywania PMU brwi. Liczba zwolenniczek tej metody rośnie z roku na rok. Ten coraz popularniejszy zabieg sprawia, że kobiece brwi zawsze wyglądają świetnie – pod warunkiem, że jest prawidłowo dobrany do urody i odpowiednio wykonany. Aktualnie, jedną z najpopularniejszych metod wykonywania makijażu permanentnego jest metoda ombre brows. Na czym dokładnie ona polega?

Makijaż permanentny metodą cieniowania, której odmianą jest metoda ombre, polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łuku brwiowego w postaci cienia w miejscu występowania naturalnych brwi. Taki zabieg ma na celu optyczne zagęszczenie brwi, stworzenie naturalnego efektu i nadanie im odpowiedniego kształtu. W przypadku klasycznej metody cienia posługujemy się jednym nasyceniem i kolorem pigmentu. W przypadku ombre efekt kolor jest pięknie rozcieniowany i tworzy przejście kolorów.

Metoda ombre polega na nadaniu ciemniejszego koloru na końcach brwi do jaśniejszego rozproszenia ku nasadzie. Dzięki temu łuk brwiowy zyskuje piękny, naturalny wygląd. Wywołuje to efekt naturalności i delikatnie podkreśla łuk brwiowy.

Makijaż permanentny ombre

Interesuje Cię makijaż permanentny ombre? Sprawdź nasze FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie tego, jak przygotować się do zabiegu, dla kogo jest zabieg, czy istnieją przeciwwskazania i wiele więcej.

Zobacz galerię zdjęć metody PMU ombre, wykonywanego w naszym salonie kosmetycznym:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments