O nas

Studio Urody M12: Kim jesteśmy?

 

Natalia Deren

 

 

Natalia Deren PRO ARTIST

 

 

 

 

Właścicielką Studia Urody jest Natalia Deren. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, popartym licznymi certyfikatami oraz dyplomami. W kwietniu 2018 roku została wyróżniona najważniejszym odznaczeniem dla linergistów na świecie PRO ARTIST, które przyznaje stowarzyszenie Microblading & PMU World Association.

 

 

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Makijaż permanentny.

Specjalizujemy się w makijażu permanentnym, który obecnie jest najbardziej pożądanym zabiegiem wśród większości klientek. Podczas wykonywania makijażu permanentnego najważniejsze jest wyczucie, dokładność oraz precyzja. Naszym celem jest estetyka oraz naturalny wygląd klientki, która po wyjściu z gabinetu dalej będzie sobą, jednak w odświeżonym wydaniu.

W naszym studio urody, które mieści się w Bytomiu, wykonujemy: makijaż permanentny brwi - powder effect/ombre,makijaż permanentny ust, makijaż permanentny górnej kreski oraz kreski dolnej.

 

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.

Wypełnienie ust, wypełnienie bruzd, a może podniesienie kącików? To wszystko prezentuje się pięknie tylko wtedy, kiedy jest dopasowane do urody klientki oraz jej rysów twarzy. Czasem mniej znaczy więcej! Podczas wywiadu poznajemy potrzeby klientki i doradzamy najlepsze rozwiązanie dla jej urody. W trakcie zabiegów korzystamy tylko z preparatów najwyższej jakości, które poparte są badaniami klinicznymi.

Zabiegi na twarz oraz zabiegi na ciało.

Odmładzamy i dodajemy sprężystości za pomocą zabiegu PRX T33, pozbywamy się defektów twarzy za pomocą mikrodermabrazji diamentowej, a także usuwamy naczynka, które spędzają sen z powiek wielu kobietom. Zajmujemy się również zwalczaniem zmarszczek i liposukcją kawitacyjną. Podczas pracy, zawsze omawiamy z klientką zabieg, przedstawiamy cały proces, a także doradzamy, jeśli pojawiają się wątpliwości.

Stale poszerzamy naszą ofertę, dlatego więcej o naszych zabiegach i nowościach, przeczytasz w zakładce OFERTA.

Nasze miejsce pracy.

Nasze gabinety to miejsca wypełnione nie tylko profesjonalnymi sprzętami, ale również wykwalifikowanym personelem oraz przyjazną atmosferą. Gwarantujemy, że czas spędzony w naszym towarzystwie nie będzie czasem straconym. Jeśli Twoje miejsce zamieszkania to Bytom, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, czy Katowice, powiększanie ust oraz makijaż permanentny masz na wyciągnięcie ręki!

 

Poznaj nasze wnętrza:

 

Makijaż permanentny bytom          Makijaz permanentny bytom        

 

Bezpieczeństwo oraz higiena w Studio Urody M12.

Czystość, zachowanie zasad higieny oraz bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas priorytet nie tylko w dobie pandemii Koronawirusa. Jako kosmetolog z doświadczeniem doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że higiena w mojej pracy to absolutny priorytet. Jak dbamy o Państwa bezpieczeństwo?

  • Maseczki oraz rękawiczki ochronne,
  • Jednorazowe materiały,
  • Sterylizacja narzędzi na bieżąco,
  • Dezynfekcja stanowisk pracy oraz całego studia,
  • Ograniczona ilość osób w poczekalni,
  • Dezynfekcja poczekalni,

UWAGA: Przeziębienie, podwyższona temperatura, objawy infekcji są przeciwwskazaniem do spotkania w naszym gabinecie. Dbajmy o siebie i innych!

 

Jak dojechać do Studio Urody M12?

Makijaż permanentny, powiększanie ust i mikrodermabrazję oferujemy w naszym studio, które mieści się w centrum Bytomia. Zabrze, Tarnowskie Góry, Gliwice, Katowice to miasta ościenne, z których dojedziesz do nas bez problemu! Zobacz jak do nas dojechać.

 

Jeśli masz obawy, bądź wątpliwości przed pierwszym zabiegiem służę swoim doświadczeniem! Zawsze można do mnie zadzwonić, napisać, czy umówić się na spotkanie. O mojej pracy mogę rozmawiać godzinami. Zachęcam również to przejrzenia naszego bloga, w którym omawiamy zabiegi, a także staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące pierwszej wizyty: Studio Urody M12