Modelowanie ust na płasko – Russian Lips. Metoda dr Garunova

Powiększanie ust metodą Garunova to zabieg, który pomaga skorygować wielkość ust oraz nadać im pożądany kształt. Russian Lips to świetna opcja dla osób, które korygują swoje usta makijażem, bądź ciągle noszą w sobie kompleks wąskich ust. Dzięki metodzie Garunova usta przybierają kształt serca, zachowując jednocześnie naturalny efekt, który podkreśla urodę oraz rysy twarzy klientki. Powiększanie ust na płasko daje długotrwałe oraz naturalne efekty.

Russian Lips. Wypełnianie ust metodą Garunova.

  • Niweluje zwiotczenie ust,
  • Zwiększa objętość ust,
  • Nadaje efekt pełnych ust,
  • Podkreśla łuk kupidyna,
  • Nadaje ustom intensywniejszy odcień,
  • Nawilża oraz rewitalizuje usta.

Jak wygląda technika Garunova?

Usta poddane zostają znieczuleniu, które likwiduje doznania bólowe. Następnie wprowadzony zostaje preparat w odpowiednie miejsca czerwieni wargowej.

Cały zabieg trwa ok. 20 minut.

Usta nadają twarzy harmonijny oraz atrakcyjny wygląd. Nic dziwnego, że kobiety spędzają wiele godzin przed lustrem, aby poprawić asymetrię oraz objętość swoich ust. Dzięki metodzie Garunova wystarczy jedna wizyta, która zapewni nam efekt naturalnie pełnych ust na długi czas.

Russian lips: naturalna metoda powiększania ust.

Metoda Garunova świetnie sprawdza się u osób, które pragną naturalnego efektu pełnych oraz nawilżonych ust. Zabieg umożliwia korygowanie ust zarówno u osób młodych, jak i u osób dojrzałych. Russian Lips świetnie sprawdza się w przypadku nawilżania, regeneracji i odmładzania u osób dojrzałych, jest to jeden z zabiegów anti age.

Russian Lips. Bytom, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska.

Powiększanie ust wykonujemy w naszym studio urody w Bytomiu. Russian Lips wymaga precyzyjnego dawkowania preparatu oraz modelowania. Warto więc zdecydować się na gabinet, który posiada w swoim portfolio szereg zadowolonych klientek, a także wykwalifikowaną kadrę.

Russian Lips. Przeciwwskazania.

– Ciąża,

– Laktacja,

– Opryszczka,

– Infekcje bakteryjne oraz wirusowe.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zabiegu oraz ewentualnych przeciwwskazań warto konsultować się z osobą wykonującą zabieg.

Russian Lips. O czym warto pamiętać po zabiegu?

Po zabiegu może wystąpić miejscowy obrzęk utrzymujący się ok. 48 godzin. Usta mogą być tkliwe, mogą pojawić się zasinienia. W takich sytuacjach polecamy okład z kostek lodu.

Całkowity efekt widoczny jest około 7 dni po zabiegu.

Nie zastanawiaj się i już dziś wykonaj Russian Lips w Bytomiu! Z naszej strony oferujemy profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wieloletniej pracy w branży.

Więcej o naszych zabiegach przeczytasz tutaj: Studio Urody M12

Powiększanie ust na płasko. Bytom. Efekty naszej pracy.