O nas

Studio Urody M12 to nowoczesna kosmetyczka położona w centrum Bytomia. Szeroki wachlarz usług oferowany w naszym studio pozwoli kompleksowo zadbać o Twoją urodę oraz zapewni dobre samopoczucie.

Właścicielką salonu oraz osobą odpowiedzialną za wykonywanie makijażu permanentnego jest Natalia Deren - kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. W kwietniu 2018 roku Natalia została wyróżniona prestiżowym odznaczeniem PRO ARTIST przyznawane przez stowarzyszenie Microblading & PMU World Association. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, jedno z najważniejszych przyznawane lingernistką, za wyjątkową precyzję pracy. Numer 204 na światowej liście.

Profesjonalne podejście i wieloletnie doświadczenie naszej kadry sprawia, że każdy nasz klient traktowany jest z najwyższym szacunkiem, a usługi są wykonywane na najwyższym możliwym poziomie. Indywidualne podejście i fachowa porada oferowana każdemu, kto do nas przychodzi mocno wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki temu nasi klienci wychodzą od nas zadowoleni i chętnie wracają na kolejne zabiegi.

Naszym atutem jest umiejscowienie salonu. Położenie w ścisłym centrum Bytomia sprawia, że klienci mają wiele możliwości dotarcia do nas. Niedaleko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, postój taxi, a także parking Centrum Handlowego Agora. Zobacz jak do nas dojechać.

Wśród oferowanych usług znajdziesz m.in: makijaż permanentny, zabiegi na twarz i ciało tj. masaż gorącymi kamieniami, mikrodermabrazja diamentowa, zabiegi odchudzające (body health system, liposukcja kawitacyjna), manicure oraz pedicure. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego salonu kosmetycznego

Poza wykonywaniem usług, pragniemy też dzielić się wiedzą, dlatego też prowadzimy bloga o makijażu permanentnym oraz innych usługa kosmetycznych, a także posiadamy w ofercie szkolenia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, na które serdecznie zapraszamy.